Юристка в найкоротшій у світі спідниці

Юристка в найкоротшій у світі спідниці

Молодий юрист

Молодий юрист

Непотизм або як таткові ресурси дають «зелене світло» у егоїстичне майбутнє

19.01.2019

Багато було сказано на цю тему, але від цього словесного серіалу проблему не вирішити.

Мова буде йти не про позитивні прояви непотизму в нашому сьогоденні в процесі соціального захисту та надання пільг «дітям війни», «афганцям», «воїнам-АТОвцям» та членам їх родин. А про наші реалії, які готують багатьом випробування, оскільки статус або можливість когось користуватись цим статусом або ж ресурсами дає чималу владу в руки невігласів, які розтопчуть перспективу вашого кар’єрного росту через власні необґрунтовані забаганки.

Найпопулярніше питання в таких ситуаціях: «А що далі?»

В даному випадку варто дістати «заначку», оновити свій вигляд як у фільмі «Області темряви», потім купити білети на Балі, бо в Польщі наших забагато, та втекти звідси в нікуди. І варто діяти саме зараз, а через 4-6 місяців надіслати листівку з сотнею доларів та вдячністю маленькому невігласу, тому що до часу вашого звільнення ви і гадки не мали, що такий вир подій призведе до кращого життя.

«Камінь об камінь» – не працює. Є запальничка, тому покоління Pepsi та надкушаного яблука, користуючись татковими ресурсами, вкладає в бізнес і тут неважливо скільки він при цьому заробить. Основою є те, що він серйозний дядько і вже має стабільність.

Пріоритет – та сама «стабільність». Начхати на почуття, амбіції оточуючих. Байдуже на той факт, що живеш як кріпосний, оскільки використовуєш не свої ресурси – головне все це стабільно. А там може і до

начальника доростеш.

А що ж в цей час робити простим смертним? Як на мене, головне – сам факт постійного росту. Якщо не зростаєш — кінець гри.

На словах, наче, банально. Але по факту, ніхто крім тебе не зацікавлений у твоєму рості. В амбітних людей присутній вічний страх – залишитися з нічим, втратити коридорне місце в офісі, залишитися без гордого статусу «планктон» та сказати ні, коли це треба.
Звичайно, бути хорошою дівчинкою, нікому не протидіяти, нікому не заперечувати – круто. Бо це зручно.

Такого ніколи не звільнять, а все чому? Тому що «покоління Pepsi» ніколи не поставить заступником розумнішого за себе. Твої амбіції та ідеї йому не потрібні, він просто хоче бути таким як татко, відчувати владу, не більше.

В цьому випадку постане вибір або взяти нову інформацію і сформувати новий погляд на ситуацію яка склалась або повернутися до режиму «нещасної жертви». Як на мене, варто для себе зрозуміти коли потрібно рвати  стоп-кран: знайти нову гідну роботу, працювати, розвиватись і навчатись краще інших.

Блат, який діє поза Законом є розповсюдженим явищем серед нашого суспільства, а, отже, перешкоджає втіленню принципу справедливості.

Наш народ багато говорить про «оновлення» країни, корупцію та систему яка не працює по її запобіганню, про прояви непотизму у верхівках влади, але чомусь забули що це стало нормою нашого суспільства та буденності, легким способом вирішення своїх різноманітних життєвих проблем.

 

На жаль, закони сьогодення суворі. Виживає – найгниліший.

Поділитись fb twitter gplus
tags
Чи є в Інтернеті закон та порядок?

Чи є в Інтернеті закон та порядок?

11.07.2018

Інтернет є інформаційним простором, що має як глобальний так і міжнародний характер. І станом на сьогодні, не існує єдиного конкретного ….

Скоро у тебе заберуть твої теплі лампові пільги!

Скоро у тебе заберуть твої теплі лампові пільги!

22.10.2018

Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней Йося Геббельс На календарі жовтень, зимна погода ….

Разом без формальних обов’язків

Разом без формальних обов’язків

10.08.2018

Серед багатоманітності сімейно-шлюбних видів, які наразі спостерігаються в соціумі, найбільш актуальною моделлю сімейного життя є незареєстрований шлюб, який набуває характеру ….

Чи дієва боротьба держави з торгівлею людьми?

Чи дієва боротьба держави з торгівлею людьми?

04.06.2018

Однією із важливих за своєю актуальністю проблем у нашому сучасному суспільстві є торгівля людьми, як одна з найжорстокіших форм порушення ….