Вакарчук розповів про політичні амбіції

24.01.2019
Вакарчук розповів про політичні амбіції

 

Фронтмен української групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що розчарований нинішнім станом української політики і хоче привести туди якомога більше нових осіб.

Про це повідомив у Facebook Український інститут у Лондоні.

“Я у справі. Ви дізнаєтеся більше найближчим часом”, – зазначив Вакарчук.

Співак додав, що “хотів би привести в українську політику якомога більше нових осіб”.

“Влада як така мене не хвилює. У політику мене тягне розчарування нинішнім станом української політики. Нестерпно дивитися на всі ці обличчя на рекламних щитах по Києву”, – заявив він.

Вакарчук підкреслив, що Україні “потрібні нові політичні лідери”. Фронтмен “Океану Ельзи” додав, що не вірить у революції, “оскільки вони не забезпечують стійких рішень”.

“Подивіться на Ірландію. Вона втратила половину свого населення після картопляного голоду, продовжила рухатися далі і тепер її ВВП на душу населення вищий, ніж у [колишній] метрополії”, – заявив він.

На думку Вакарчука, під час виборчої кампанії в центрі уваги мають бути боротьба з корупцією і перетворення судової системи.

“Ми не повинні потрапити в пастку [президента РФ Володимира] Путіна, поставивши питання російської агресії в центр президентської виборчої кампанії”, – зазначив він.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Трамп зателефонував Зеленському
Світ

Трамп зателефонував Зеленському

Сьогодні, 11:00

У телефонній розмові президент США Дональд Трамп особисто привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні, повідомив Курт ….

На Вінниччині явка виборців склала 62,5%

На Вінниччині явка виборців склала 62,5%

Сьогодні, 10:03

Центральна виборча комісія України оприлюднила підсумкові дані по явці виборців на дільницях. На Вінниччині проголосували 62,5% громадян.

ЦВК підрахувала понад 90% голосів
Україна

ЦВК підрахувала понад 90% голосів

Сьогодні, 09:02

Центральна виборча комісія опрацювала вже понад 90% протоколів голосів на у другому турі виборів президента України, що відбувся вчора, 21 ….

Українці голосують за кордом – другий тур
Україна

Українці голосують за кордом – другий тур

Вчора, 14:26

Виборчі дільниці для голосування у другому турі відкрилися в Фінляндії, Естонії, Туреччині, Азербайджані та Чехії. Зокрема, посол України у Чехії Євген Перебийніс зазначив, за півгодини ….

EDOR
AD
manipulator
likarHelp