Вакарчук розповів про політичні амбіції

24.01.2019
Вакарчук розповів про політичні амбіції

 

Фронтмен української групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що розчарований нинішнім станом української політики і хоче привести туди якомога більше нових осіб.

Про це повідомив у Facebook Український інститут у Лондоні.

“Я у справі. Ви дізнаєтеся більше найближчим часом”, – зазначив Вакарчук.

Співак додав, що “хотів би привести в українську політику якомога більше нових осіб”.

“Влада як така мене не хвилює. У політику мене тягне розчарування нинішнім станом української політики. Нестерпно дивитися на всі ці обличчя на рекламних щитах по Києву”, – заявив він.

Вакарчук підкреслив, що Україні “потрібні нові політичні лідери”. Фронтмен “Океану Ельзи” додав, що не вірить у революції, “оскільки вони не забезпечують стійких рішень”.

“Подивіться на Ірландію. Вона втратила половину свого населення після картопляного голоду, продовжила рухатися далі і тепер її ВВП на душу населення вищий, ніж у [колишній] метрополії”, – заявив він.

На думку Вакарчука, під час виборчої кампанії в центрі уваги мають бути боротьба з корупцією і перетворення судової системи.

“Ми не повинні потрапити в пастку [президента РФ Володимира] Путіна, поставивши питання російської агресії в центр президентської виборчої кампанії”, – зазначив він.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Президент США оголосив надзвичайний стан
Світ

Президент США оголосив надзвичайний стан

Сьогодні, 16:20

Напередодні обидві палати Конгресу ухвалили бюджет, де немає жодного центу на омріяну президентом стіну на кордоні з Мексикою. Тому Трамп ….

Вінницькі лікарі врятували дівчину від кульового поранення в голову

Вінницькі лікарі врятували дівчину від кульового поранення в голову

Сьогодні, 13:00

Вінницькі дитячі нейрохірурги врятували 16-річну дівчину, яка вночі потрапила до лікарні з кульовим пораненням голови. Аби невідкладно провести хірургічне втручання, фахівців ….

Допоможіть знайти винуватця ДТП

Допоможіть знайти винуватця ДТП

Сьогодні, 11:30

У цій ДТП, що трапилася 4 січня на вулиці Магістратській у Вінниці, постраждав 16-річний пішохід. Його збив автомобіль Audi, за ….

На дорозі загорілась фура
Важливе

На дорозі загорілась фура

Сьогодні, 09:51

Ввечері 15 лютого близько 19:30 у Вінницькій області на автодорозі М-21 Житомир – Могилів-Подільський загорілась вантажівка DAF, за кермом якої був ….

EDOR