На Вінниччині створять містобудівний кадастр

05.03.2019
На Вінниччині створять містобудівний кадастр

Вінниччина – єдина в Україні область, яка в повному обсязі веде містобудівний кадастр з внесенням в базу геопросторових даних інформації про об’єкти містобудування.

Про це повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко.

За його словами, службою містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Департаменту за зверненнями суб’єктів містобудування надано 450 містобудівних кадастрових довідок для видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, по яких внесено відомості та наповнено базу містобудівного кадастру (у 2015 році – 211; 2016 – 420, 2017 – 423, 2018 – 528), в тому числі – 196 довідок на об’єкти, замовниками будівництва яких виступали органи державної влади та місцевого самоврядування області (у 2015 році – 76; 2016 – 133; 2017 – 202).

Всього до бази даних внесено відомості по 2362 об’єктах.

Відділом містобудівного кадастру Управління у 2018 році завершено наповнення веб-ресурсу Мінрегіону «Відкрите просторове планування» (рМар) інформацією щодо чинної містобудівної документації (внесено відомості про усі 1217 генеральні плани населених пунктів області).

 

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Нарколабораторія в домашніх умовах
Важливе

Нарколабораторія в домашніх умовах

Вчора, 16:15

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя м. Вінниці, якого визнано винним за незаконне виготовлення та ….

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вчора, 15:45

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України,

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України
Люди

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України

Вчора, 14:30

Виконком Вінницької міської рaди погодив проект рішення, в якому клопоче щодо предстaвлення Олексaндрa Теренчукa до присвоєння почесного звaння «Зaслужений aртист ….

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту
Україна

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту

Вчора, 13:20

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишніх керівників ДК «Укрспецекспорт».

EDOR
AD
manipulator
likarHelp