Секс-скандал в університеті імені Т.Шевченка

10.03.2019
Секс-скандал в університеті імені Т.Шевченка

Доцента, викладача ботаніки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петра Романенка звільнили з посади у зв’язку з неетичним поводженням.

Про це повідомила 6 березня прес-служба КНУ.

У виші інформують, що 29 січня 2019 року в ректорат університету надійшла заява від студенток Інституту біології та медицини про неправомірну поведінку Романенка під час проведення навчальної практики в Канівському природному заповіднику влітку 2018 року.

У КНУ створили комісію, яка виявила “ряд порушень та недоліків, допущених під час проведення навчальної практики”.

“З урахуванням положень Етичного кодексу університетської спільноти… окремі дії та висловлювання доцента Романенка визнано такими, що не відповідають нормам етики науково-педагогічних працівників. Доцента Петра Романенка наказом від 22 лютого 2019 року… звільнили із займаної посади”, – ідеться в повідомленні.

У січні 2019 року студентка інституту Клементина Квіндт розповіла виданню “Нігіліст” про сексуальні домагання Романенка.

“Моя канівська практика була повністю зіпсована страхом. Ніхто не має почуватися так само. Університети мають бути безпечними та вільними від сексуальних домагань. Ніколи не мовчіть, коли бачите насильство. Замість звинувачення жертви публічно засуджуйте мерзотника, який до неї лізе”, – заявила Квіндт.

У коментарі “theБабель” Квіндт зазначила, що сама вона не є жертвою домагань, але “застала такі епізоди, будучи при цьому неповнолітньою”, і тому може вважатися “потерпілою від дій Романенка”. Студентка зазначила, що їй достеменно відомо про шістьох студенток, які постраждали від домагань Романенка 2018 року.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Нічна пожежа на Вінниччині – горів будинок

Нічна пожежа на Вінниччині – горів будинок

Вчора, 14:30

У ніч на 17 червня о 00:50 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що у місті Могилів-Подільський горить ….

Богослужіння у касках у Соборі Паризької Богоматері
Світ

Богослужіння у касках у Соборі Паризької Богоматері

Вчора, 12:30

У Соборі Паризької Богоматері вперше після пожежі провели месу. В ній взяли участь 30 людей, половина – священики. Присутні були ….

У Вінниці зникла дитина
Важливе

У Вінниці зникла дитина

Вчора, 10:30

Поліція Вінниччини оголосила в розшук 11-річну Ангеліну Макарову з м.Калинівки. Згідно з інформацією правоохоронців, дівчинка близько полудня 16 червня пішла з дому ….

Президент Зе купався у фонтані (Відео)
Україна

Президент Зе купався у фонтані (Відео)

16.06.2019

Це сталося після виступу на Театральній площі з нагоди п’ятої річниці визволення від бойовиків “ДНР”, коли Зеленський підійшов до Драматичного ….

EDOR
Zabori
manipulator