Секс-скандал в університеті імені Т.Шевченка

10.03.2019
Секс-скандал в університеті імені Т.Шевченка

Доцента, викладача ботаніки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петра Романенка звільнили з посади у зв’язку з неетичним поводженням.

Про це повідомила 6 березня прес-служба КНУ.

У виші інформують, що 29 січня 2019 року в ректорат університету надійшла заява від студенток Інституту біології та медицини про неправомірну поведінку Романенка під час проведення навчальної практики в Канівському природному заповіднику влітку 2018 року.

У КНУ створили комісію, яка виявила “ряд порушень та недоліків, допущених під час проведення навчальної практики”.

“З урахуванням положень Етичного кодексу університетської спільноти… окремі дії та висловлювання доцента Романенка визнано такими, що не відповідають нормам етики науково-педагогічних працівників. Доцента Петра Романенка наказом від 22 лютого 2019 року… звільнили із займаної посади”, – ідеться в повідомленні.

У січні 2019 року студентка інституту Клементина Квіндт розповіла виданню “Нігіліст” про сексуальні домагання Романенка.

“Моя канівська практика була повністю зіпсована страхом. Ніхто не має почуватися так само. Університети мають бути безпечними та вільними від сексуальних домагань. Ніколи не мовчіть, коли бачите насильство. Замість звинувачення жертви публічно засуджуйте мерзотника, який до неї лізе”, – заявила Квіндт.

У коментарі “theБабель” Квіндт зазначила, що сама вона не є жертвою домагань, але “застала такі епізоди, будучи при цьому неповнолітньою”, і тому може вважатися “потерпілою від дій Романенка”. Студентка зазначила, що їй достеменно відомо про шістьох студенток, які постраждали від домагань Романенка 2018 року.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Нарколабораторія в домашніх умовах
Важливе

Нарколабораторія в домашніх умовах

Вчора, 16:15

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя м. Вінниці, якого визнано винним за незаконне виготовлення та ….

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вчора, 15:45

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України,

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України
Люди

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України

Вчора, 14:30

Виконком Вінницької міської рaди погодив проект рішення, в якому клопоче щодо предстaвлення Олексaндрa Теренчукa до присвоєння почесного звaння «Зaслужений aртист ….

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту
Україна

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту

Вчора, 13:20

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишніх керівників ДК «Укрспецекспорт».

EDOR
AD
manipulator
likarHelp