Вінницькі підлітки танцювали на даху (Відео)

13.03.2019
Вінницькі підлітки танцювали на даху (Відео)

У соціальних мережах виклали відео, на якому троє підлітків танцюють на димоходах даху будинку (колишній «Укртелеком»), що на Європейській площі у Вінниці – напроти Вежі.

«По відео видно, що це підлітки. Те, що зробили ці хлопці – дуже погано. По-перше, це було небезпечно для їх життя. Адже, вони танцювали на висоті і могли впасти. По-друге, вони танцювали на історичній пам’ятці архітектури. Це колишній прибутковий будинок з готелем та рестораном купця Авраама Мар’янчика. Був збудований на початку ХХ століття за проектом Григорія Артинова. По-третє, який приклад вони подають іншим? Як вони туди залізли? Але з боку скверу, я не помітила пожежної драбини», – розповіла Оксана Роздорожнюк, представник КП «Подільський туристично-інформаційний центр», який розміщується у Вежі.

Пожежна драбина знаходиться з боку дворів Одеської національної академії зв’язку. Там сказали, що не бачили цих хлопців.

5c88fe4962cd0.jpg

5c88fe5a87d72.jpg

За поясненнями правоохоронців, хлопці нічого не порушили.

За даними Ситуаційного центру, під юрисдикцією якого відеоспостереження у Вінниці, камера у цьому місці охоплює лише перший поверх приміщення. Інакше, якби вони помітили підлітків на даху, то негайно б їх звідси прогнали, аби хлопці не наражалися на небезпеку.

5c88fe7371fc1.jpg

5c88fe98997b9.jpg

Джерело – Вінниця.info

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Нарколабораторія в домашніх умовах
Важливе

Нарколабораторія в домашніх умовах

Вчора, 16:15

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя м. Вінниці, якого визнано винним за незаконне виготовлення та ….

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вчора, 15:45

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України,

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України
Люди

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України

Вчора, 14:30

Виконком Вінницької міської рaди погодив проект рішення, в якому клопоче щодо предстaвлення Олексaндрa Теренчукa до присвоєння почесного звaння «Зaслужений aртист ….

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту
Україна

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту

Вчора, 13:20

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишніх керівників ДК «Укрспецекспорт».

EDOR
AD
manipulator
likarHelp