Активістку Femen судитимуть у квітні

14.03.2019
Активістку Femen судитимуть у квітні

Сьогодні, 14 березня, у Вінниці мало відбутись чергове судове засідання щодо активістки Femen, яка у 2017 році спалила декоративний “трамвайчик” на Соборній, однак слухання вчергове перенесли.

На засідання з’явились активістка Femen Аліса Виноградова та вінничанин Іван Войтенко із захисником. Хлопець був свідком спалення і його ж звинувачують у тому, що він підтримував вогонь під час горіння “трамвайчика”. Перед початком слухання прокурор Шамалюк зауважив, що до суду не прийшли представники потерпілої сторони ДП “Ізюмінка”, а без них розглядати справу по суті неможливо. До того ж, саме потерпіла сторона ініціювала проведення додаткових експертиз, результат яких мали заслухати на засіданні.

Засідання перенесли на восьме квітня.

А ьогодні чекали на відповідь експертів щодо завданої матеріальної шкоди ДП “Ізюмінка” внаслідок пошкодження декорації “трамвай з діодною підсвіткою” при пожежі 14 листопада 2017 року приблизно о 1:34 біля магазину “Рошен”, який знаходиться за адресою вулиця Соборна,10.

Алісу Виноградову та вінничанина Івана Войтенка, який став учасником події (підтримував вогонь під час горіння “трамвайчика”), звинувачують за другою частиною статті 296 Кримінального кодексу України – у хуліганстві, вчиненому групою осіб, тобто хуліганство, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчиненого групою осіб. Це загрожує ув’язненням терміном до чотирьох років.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Нарколабораторія в домашніх умовах
Важливе

Нарколабораторія в домашніх умовах

Вчора, 16:15

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя м. Вінниці, якого визнано винним за незаконне виготовлення та ….

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Вчора, 15:45

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України,

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України
Люди

Олександр Теренчук може стати Заслуженим артистом України

Вчора, 14:30

Виконком Вінницької міської рaди погодив проект рішення, в якому клопоче щодо предстaвлення Олексaндрa Теренчукa до присвоєння почесного звaння «Зaслужений aртист ….

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту
Україна

Повідомили про підозру екс-керівникам Укрспецекспорту

Вчора, 13:20

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишніх керівників ДК «Укрспецекспорт».

EDOR
AD
manipulator
likarHelp