Вінничанам пояснили, що робити з переплатами за електрику

14.03.2019
Вінничанам пояснили, що робити з переплатами за електрику

У ПАТ “Вінницяобленерго” опублікували роз’яснення, що робити тим, хто має заборгованість або переплату за спожиту електроенергію у 2018 році. Функції постачанням електроенергії сьогодні виконує компанія ТОВ “Енера”. 

“У зв’язку із введенням в дію окремих положень Закону України “Про ринок електричної енергії” ПАТ “Вінницяобленерго” з 01.01.2019 року є розподільчою організацією, а тому більше не надає споживачам рахунків за спожиту електроенергії в період з 01.01.2019 року. Розрахунки за постачання електричної енергії проводить ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ”. Однак, споживачі, які мають борги за спожиту електричну енергію у 2018 році, повинні сплатити їх та погасити заборгованість перед ПАТ “Вінницяобленерго” в найближчі терміни. Несплата за спожиту електричну енергії є підставою для припинення постачання електричної енергії споживачу,” – повідомляють у компанії.

У ПАТ “Вінницяобленерго” також пояснили, що робити з переплатами. Для того, щоб їх перенесли на рахунки нового постачальника, варто звернутися до компанії з заявою.

“Споживачі, які мають переплату за спожиту електричну енергію за 2018 рік мають можливість написати заяву на перерахування коштів за спожиту електричну енергію для можливості використання цих коштів у наступних розрахунках з новим постачальником електричної енергії – ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ”.

Заяву необхідно написати та повернути до ПАТ “Вінницяобленерго”, щоб Товариство отримало право перерахувати кошти переплат споживачів на їх особові рахунки до ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ”. Без підписання такої заяви ПАТ “Вінницяобленерго” не має права проводити операції з коштами споживача. Переплачені кошти тих споживачів, які вже надали підписані заяви, перераховані на їх особові рахунки в ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ” – йдеться на сайті.

Джерело: vinbazar.com

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Гройсман йде у відставку? (Відео)
Політика

Гройсман йде у відставку? (Відео)

Вчора, 19:38

За словами Гройсмана, новий президент взяв на себе всю відповідальність перед загрозами в майбутньому, які є на порядку денному.

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вчора, 17:13

Співробітники Упрaвління СБ Укрaїни у Вінницькій облaсті викрили брудну схему збуту нaркотиків тa вже зaтримaли нaркоділкa. Як відомо, підозрювaний – ….

Пані 60+ нагородили у Вінниці
Люди

Пані 60+ нагородили у Вінниці

Вчора, 16:02

У Вінниці відбулось нагородження учасниць та переможниць конкурсу краси серед жінок елегантного віку «Пані 60+».

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

Вчора, 13:54

Під час сварки п’яний чоловік на Вінниччині порізав ножем свою 38-річну співмешканку. Постраждала і 2-річна дитина, яку жінка тримала на ….

EDOR
Zabori
manipulator