Як голосували на Вінниччині

02.04.2019
Як голосували на Вінниччині

1 квітня у Вінниці відбулась прес-конференція з приводу перебігу виборчого процесу на території області. Про можливі порушення, курйозні випадки та технічні неполадки звітували представники “Опори”, Комітету виборців України та політтехнологи. 

Керівник Вінницького обласного відділення Комітету виборців України Владислав Телень розповів, як голосували вінничани та чому різняться показники кількості оброблених бюлетенів у містах та селах.

“Порушень під час транспортування та передачі бюлетенів не фіксували. Загалом результати можна вважати дійсні, очікуваних маніпуляцій не спостерігалось. Окрім того, навіть зіпсованих бюлетенів було небагато. Що стосується результатів голосування, то в 11 та 12 округах Петро Порошенко займає першість, на інших округах цю позицію ділять Зеленський та Тимошенко,” – розповідає Владислав Телень.

З приводу швидкості підрахунку пан Владислав зазначає, що міста завжди повільніше обробляють бюлетені. Це спровоковано більшою кількістю виборців та навантаженням на дільниці. А що стосується явки на цьогорічні вибори, то її можна назвати рекордно великою. По всій області проголосували 69% вінничан.

На прес-конференції також звітувала представник  громадської організації “ОПОРА” – Наталя Величко.

Пані Наталя зазначає, що під час спостереження було виявлено ряд порушень, але більшість з них стосувались організаційного процесу. Також однією з проблем стало невміння людей працювати з офіційною документацією.

“Серед порушень, які були зафіксовані можна виокремити спроби видачі бюлетенів за водійських посвідчень та закордонним паспортом. Отримати бюлетені без паспорту намагались близько 14% голосуючих по всій Україні,”– зазначила пані Наталя.

Також, представники “ОПОРИ” відмічають оперативність роботи поліції. Всі повідомлення про порушення було опрацьовано та зафіксовано. Загалом, перевірялись близько 72 виборчих дільниць, вибір місць перевірки відбувався рандомно.

Під час виборчого процесу громадська організація проводила паралельний підрахунок голосів українців. Результати базувались на даних протоколів з виборчих комісій. Згідно цієї інформації перше місце у рейтингу посів Володимир Зеленський – 30,4%, друге Петро Порошенко – 15,7%, а третє Юлія Тимошенко з результатом у 13,3% голосів.

Джерело: vinbazar.com

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Президент Зе купався у фонтані (Відео)
Україна

Президент Зе купався у фонтані (Відео)

Вчора, 13:30

Це сталося після виступу на Театральній площі з нагоди п’ятої річниці визволення від бойовиків “ДНР”, коли Зеленський підійшов до Драматичного ….

Двійник Путіна у костюмі на виріст
Світ

Двійник Путіна у костюмі на виріст

Вчора, 12:00

Приводом для появи їдких коментарів став візити Володимира Путіна в колишні країни СРСР. Про це у своєму Facebook написав блогер ….

Моторошна ДТП на Вінниччині

Моторошна ДТП на Вінниччині

Вчора, 10:27

На Вінниччині поблизу села Буди, внаслідок ДТП двох легковиків загинуло 4 особи, та ще 4-ро осіб травмовані (двоє з них ….

Ельф Доббі живе в США (Відео)
Світ

Ельф Доббі живе в США (Відео)

15.06.2019

«Доббі живий?» – запитують мільйони користувачів соцмереж після перегляду запису з камери спостереження Вівіан Гомес, мешканки американського міста Ла-Хунта (штат ….

EDOR
Zabori
manipulator