Школярів з Вінниччини годували не якісними продуктами

18.04.2019
Школярів з Вінниччини годували не якісними продуктами

Господарським судом Вінницької області задоволено 2 позови керівників Могилів-Подільської та Калинівської місцевих прокуратур Вінницької області, в інтересах держави, про визнання недійсними договорів купівлі-продажу продуктів харчування для дошкільного та середніх закладів освіти району.

Йдеться про те, що укладені між керівниками освітніх установ та фізичними особами – підприємцями договори про закупівлю товарів, усупереч вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, не містять конкретного найменування, кількості продукції, що закупляється. Відсутність предмета договору та специфікації до нього є порушенням принципів здійснення закупівель, визначених у ст. 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель.

Укладення правочину, всупереч правовим нормам, не лише порушує принципи законності, але й може у подальшому призвести до надання неякісних послуг щодо здійснення поставки продуктів харчування, які можуть вживати діти дошкільного та шкільного віку.

Беззаперечно, забезпечення здоров’я майбутнього покоління є першочерговим завданням держави та її органів, а тому у кожному навчальному закладі має бути належно організоване якісне та безпечне харчування дітей.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Гройсман йде у відставку? (Відео)
Політика

Гройсман йде у відставку? (Відео)

Вчора, 19:38

За словами Гройсмана, новий президент взяв на себе всю відповідальність перед загрозами в майбутньому, які є на порядку денному.

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вчора, 17:13

Співробітники Упрaвління СБ Укрaїни у Вінницькій облaсті викрили брудну схему збуту нaркотиків тa вже зaтримaли нaркоділкa. Як відомо, підозрювaний – ….

Пані 60+ нагородили у Вінниці
Люди

Пані 60+ нагородили у Вінниці

Вчора, 16:02

У Вінниці відбулось нагородження учасниць та переможниць конкурсу краси серед жінок елегантного віку «Пані 60+».

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

Вчора, 13:54

Під час сварки п’яний чоловік на Вінниччині порізав ножем свою 38-річну співмешканку. Постраждала і 2-річна дитина, яку жінка тримала на ….

EDOR
Zabori
manipulator