На Вінниччині ргозчищатиме Буг новий земснаряд

19.04.2019
На Вінниччині ргозчищатиме Буг новий земснаряд

До Вінниці доставили новий земснаряд, вартістю 6 млн гривень, який придбали за рахунок обласного бюджету.

Техніка виготовлена за спецзамовленням, її потужність 840-800 кубів в час, по твердому ґрунті – 40 кубів в час. Глибина, яку бере земснаряд, складає до 14 метрів, якщо гідророзмиву, а якщо з допомогою фризи – 11 метрів. Запустять на воду земснаряд 22 квітня, а чистити річку почнуть від Водоканалу до Сабарова, після завершення нерестового періоду.

«Земснаряд – це плавуча машина, яка піднімає мул, бруд та пісок із дна річок. Піднімає їх на поверхню. Даний земснаряд може транспортувати мул на відстані 500 метрів. Цей земснаряд вдвічі потужніший, ніж той, що купували в 2017 році. Екіпаж 3 чоловіка. Вага – 14 тон. До земснаряду була куплена спеціальна машина, яка підвозе екіпаж і паливо-мастильні матеріали», – зазначив перший заступник голови обласного фонду сприяння інвестицій та будівництва, Ігор Домбровський.

«Цей земснаряд, не поточне виробництво – йде замовлення, креслення, час, щоб його виготовити. Це окремі проектні рішення. Він спеціально зроблений за нишим замовленням», – відмітив голова ОДА Валерій Коровій.

Керівник департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук розповів, які проекти по розчистці русел повинні виконати в 2019 році.

«В цьому році плануємо провести розчистку Південного Бугу в смт Стрижавка та за його межами, довжиною 7,7 км. В межах м. Вінниці – 9 км. Розчистка річки поминатиметься з верхньої точки при вході річки Південний Буг в Хмільницькому районі. Такі три проекти сьогодні проходять оцінку впливу на довкілля. Завершуються експертизи. Будемо проводити тендери для проведення робіт. Земснаряд, який купили, буде проводити випробувальні роботи і після нерестового періоду, який закінчується 15 червня приступимо до робіт», – повідомив Микола Ткачук.

Джерело: vinnitsa.info

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Гройсман йде у відставку? (Відео)
Політика

Гройсман йде у відставку? (Відео)

Вчора, 19:38

За словами Гройсмана, новий президент взяв на себе всю відповідальність перед загрозами в майбутньому, які є на порядку денному.

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вінницький наркодилер продавав дурь за кордон

Вчора, 17:13

Співробітники Упрaвління СБ Укрaїни у Вінницькій облaсті викрили брудну схему збуту нaркотиків тa вже зaтримaли нaркоділкa. Як відомо, підозрювaний – ….

Пані 60+ нагородили у Вінниці
Люди

Пані 60+ нагородили у Вінниці

Вчора, 16:02

У Вінниці відбулось нагородження учасниць та переможниць конкурсу краси серед жінок елегантного віку «Пані 60+».

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

П’яний чоловік зарізав маленьку дочку та дружину

Вчора, 13:54

Під час сварки п’яний чоловік на Вінниччині порізав ножем свою 38-річну співмешканку. Постраждала і 2-річна дитина, яку жінка тримала на ….

EDOR
Zabori
manipulator