У Вінниці після матчу побили футбольного суддю (Відео)

16.05.2019
У Вінниці після матчу побили  футбольного суддю (Відео)

У Вінниці вболівальники місцевої “Ниви” після матчу побили арбітра Дениса Резнікова.

Гра закінчилася перемогою гостей із рахунком 1:2. Через хвилину після закінчення гри на поле увірвалися декілька десятків вболівальників. Частина з них підбігла до арбітра гри і почала бити його ногами та руками. Поліція зупинила побиття і пов’язала кількох учасників бійки.

Згодом спалахнув ще один конфлікт, оскільки на поле вибігла ще одна група уболівальників.

Сьогодні в.о. президента “Ниви” Вадим Кудіяров звинуватив головного арбітра матчу у тому, що він “вкрав перемогу у вінничан”. Він вважає, що суддя помилково призначив у ворота його команди на 49 хвилині матчу пенальті, який переломив хід гри та вплинув на остаточний результат матчу.

“Нива” направила офіційний лист на ім’я президента Професіональної футбольної ліги Сергія Макарова у якому містяться звернення та скарги. У листі Кудіяров звинувачує саме арбітра в тому, що його дії призвели до хуліганських дій вболівальників.