Політ. Секонд-хенд по-Вінницьки

09.07.2019
Політ. Секонд-хенд по-Вінницьки

Вибори до Верховної Ради передбачають не тільки змагання ідей і ресурсів, а й наявність деяких, нехай і наймінімальніших, понять про чесність та гідність. Ну, тобто, виборці чекають, що найзапекліші кандидати, на яких як то кажуть хрестик вже в бюлетені ставити ніде, не будуть так нахабно, безцеремонно й цинічно засипати їм пісок в очі. Або все-таки будуть?

 

Вінниця теж живе відчуттям виборів, Вінниця живе думками, що починаючи з цих виборів вона скине ярмо Гройсмана та його команди, бригади, банди. Як то кажуть, хто завгодно, тільки не Гройсман та його чудові кандидати. Сам виконуючий обов’язки прем’єра дуже добре відчуває ці настрої людей. І відчуває їх дуже давно і від того совався на прем’єрському кріслі, бо бачив, що любов до нього дута, а його «бастіон» давно вже готовий виперти благодійника під зад і зачинити ворота перед його носом. Намагаючись подолати цю обставину всеосяжної нелюбові, Володимир Гройсман використовував різні методи, але, мабуть, найбільш «ефективним» виявилася тактика засланих козачків.

 

Засилали козачків масово, по всіх усюдах, так би мовити, брали не вмінням, а числом і в промислових масштабах. У перекладі на звичайну мову люди Гройсмана використовували «кращі» якості свого патрона і просто-напросто обманювали всіх, в залежності від обставин і ситуації. Якщо братися вивчати списки членів партій і кандидатів від цих партій, то можна за голову схопитися – Гройсман, Гройсман та ще трохи Гройсман. Часом дивно, що на прохідних місцях у списках партій якимось дивом знаходилося місце не наближеним до майбутнього або чинного прем’єра.

 

Ще до всяких гібридних воєн вінницька мерія відточила вміння використовувати гібридну стратегію зі знищення будь-якої загрози своїм честолюбним планам і активам. Мерія почала масштабну кампанію із розставляння своїх людей у чужі партії і списки, щоб мати повний контроль (що межує з параноєю) над ситуацією, щоб в зародку душити будь-яку ініціативу, заважає її планам, щоб у потрібний момент трощити тили своїх опонентів. Подібною брудною політикою вони займалися останні 15 років і настільки набили на цьому руку, що змогли обвести навіть такого інтригана як президент Порошенко, в чиїй партії знайшлося місце людям Гройсмана. Резонно припустити, що деякі рішення «Блок Петра Порошенка» приймав виключно як «Блок Володимира Гройсмана» настільки було велике проникнення чужорідних тушок. Це не знімає відповідальності з президента, але це багато що говорить про особу прем’єра і його методи боротьби.

 

Одним з таких представників руху політичного туризму по партіях і селах є Леонід Марцинковський, який не тільки виходив-потоптав багато пар взуття по різних партіях, а й сміливо претендує на премію щонайцинічнішої політика Вінниці. Потягало героя знатно – від «Фронту змін» він перетік в «Солідарність» Порошенка, потім сплив в «Русі нових сил» Саакашвілі, засвітився у Гройсмана … але тягнеться до Верховної Ради незалежним кандидатом. І «вишенька» на київському торті – кандидат Марцинковський всім і кожному говорить, що він безпартійний. Це просто на голову не налазить, звідки в одній людині стільки цинізму, з яких запасів і кар’єрів він тягне все нові мішки піску, щоб засипати в очі бідолашним виборцям ??? Доречніше було б цей пісок пустити на будівництво або ще яке діло на благо міста, але в гонитві за мандатом, як то кажуть, нічого не шкода.
Годі й збагнути, як одна, здавалося б маленька людина може настільки любити і марити владою. Незбагненно, якою завидною «гнучкістю» потрібно володіти, щоб в таку раскорячку йти в Раду і робити вигляд, що все норм – я просто перебіг багато разів з партії в партію, я ні в що не вірю, у мене немає принципів, у мене немає честі, я просто люблю владу. Ні, я жадаю влади! Я хочу усіма вами правити! Просто зрозумійте, не ставте мені питань (мені все одно нічого сказати) і дайте мені цю владу !!!

Марцинківський виконував різні ролі в різних партіях і на різних постах, в тому числі досить високих, але найкраще йому вдавалося пудрити голови простих людей. І цим він точно сподобався вінницькій мерії, яка сьогодні кидає в бій свої набільш «перевірені» кадри. Які брешуть і не червоніють, перебігають і не спотикаються, може, навіть крадуть і сплять спокійно. У вінницькій мерії і Гройсмана земля йде з-під ніг. Володимир Зеленський вже показав своєю перемогою, що наступають нові часи і порядки. Коли вибори пройдуть, то стане зрозуміло, що у Вінниці найменший рейтинг у тих, кого розставляв Гройсман та його команда. Розставляв безпосередньо або через хитромудрі схеми з пробігом через п’ять-шість партій. Істинний рейтинг креатур прем’єра буде останнім цвяхом в політичну труну його кар’єри.

Чемпіон України з політичного перевзування Леонід Марценковський вирішив піти на світовий рекорд і увійти в книгу Гіннеса, показавши справжній майстер-клас.

Так ось, пан «самий незалежний кандидат» перевзувся прямо під час кампанії і вже всюди хизується на білбордах в обнімку з Гройсманом. Це не піддається розумінню і логіці, та знаходиться за межами добра та зла. Кандидат незалежний, але залежний. Безпартійний, але партійний. Малює собі перемогу, але красується біля лідера партії без шансу на перемогу. Або це якась політпроституція найвищого пілотажу і майстерності, або просто кандидат Марцинковський дійсно збожеволів і цього, що вражає, абсолютно не соромиться і навіть випинає таку ось свою болячку.

uZakon
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

По-батькові на власний розсуд
Політика

По-батькові на власний розсуд

Вчора, 18:01

Народні обранці від “Слуги народу” зареєстрували у парламенті законопроект №2450 щодо права фізичної особи на зміну по-батькові. Проектом закону передбачається ….

Якщо мед, то ложкою: Стефанчук орендує житло в своєї тещі та отримує компенсацію з державної казни
Політика

Якщо мед, то ложкою: Стефанчук орендує житло в своєї тещі та отримує компенсацію з державної казни

Вчора, 17:30

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук з фракції “Слуга народу” орендує квартиру у тещі і отримує компенсацію з державного бюджету. ….

У Вінниці намагаються засудити чоловіка, який на смерть вдарив собаку, проте він не з’являється у суді
Новини

У Вінниці намагаються засудити чоловіка, який на смерть вдарив собаку, проте він не з’являється у суді

Вчора, 15:45

19 листопада, у Вінницькому міському суді мали розглядати справу про жорстоке поводження з тваринами, яка сталася 14 березня цього року поблизу стадіону ….

Вандали знову закидали камінням пасажирський потяг «Укрзалізниці»
Україна

Вандали знову закидали камінням пасажирський потяг «Укрзалізниці»

Вчора, 14:30

17 листопада, у Фастівському районі, що на Київщині, вандали закидали камінням швидкісний поїзд “Київ – Одеса”. Залізничники зазначають, що аналогічні ….

Visage
Zabori
manipulator