Юрій Македон – виконує обіцянки, які дав народу

15.07.2019
Юрій Македон – виконує обіцянки, які дав народу

Кандидат у народні депутати по 16 виборчому округу Юрій Македон не новачок у політиці. Він добре знає як бути народним депутатом України.

Македон пройшов до Верховної Ради в листопаді 2014 року за одномандатним виборчим округом №16 (Вінницька область). Він входить до комітету Верховної ради України з питань правової політики і правосуддя.

За час своєї роботи у парламенті Юрій Македон виконав усі обіцянки, які дав своїм виборцям. Як і обіцяв, підтримав законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Також нардеп віддав свій голос за відставку Шокіна з посади генерального прокурора та призначення Юрія Луценка. При цьому Македон утримався від голосування за законопроект, який дозволив би Луценку очолити ГПУ, не маючи профільної освіти.

До політичної діяльність Юрій Македон працював у СБУ, дослужився до звання підполковника. У 2009 році за власним бажанням звільнився з органів СБУ, отримав свідоцтво адвоката та почав активну громадсько-політичну роботу.

Коли я прийшов до Служби, мене направили до відділу по боротьбі з економічними злочинами. Перша справа стосувалась закупівлі при губернаторі Вікторі Коцемирі мамографів і рентгенографів за ціною в 2-3 рази вище реальної і навіть неукомплектованими. Тоді ніхто не думав, що нам дадуть завершити розслідування. Але справу довели до суду. Вирок начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації вступив в силу. Посадовця визнано виним, – так згадує у інтерв’ю свої дні в СБУ Юрій Македон.

Боротьба з корупцією і до сьогодні є його основною метою, як народного депутата. Людина з великими амбіціями та бажанням змінити країну на краще. Також, Юрій Македон відомий своєю благодійною діяльністю.

Створив благодійний фонд «Спільна справа». За цільовими програмами зміг додатково направити в 16-й округ більше 20 мільйонів гривень. За ці гроші встановлювали пластикові вікна, ремонтували котельні, закуповували парти та техніку. Кращим студентам і учням у всіх населених пунктах свого округу Юрій Македон особисто платить стипендії.

За майже п’ять років свого депутатства Юрій Македон довів виборцям, що не збирається їх підводити, а буде діяти лише в інтересах народу. Його мета – змінити країну на краще та очистити владу від корупціонерів.

 

 

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці пішла з життя фельдшерка швидкої допомоги. Причина – COVID_19
Люди

У Вінниці пішла з життя фельдшерка швидкої допомоги. Причина – COVID_19

Сьогодні, 11:59

Вчора, 1 липня, у Вінниці померла старша фельдшерка першої підстанції вінницької швидкої допомоги у якої було дігностовано COVID-19. Про це пише громадський ….

Урядове «ноу-хау»: в громадському місці без маски? Сплачуй штраф
Політика

Урядове «ноу-хау»: в громадському місці без маски? Сплачуй штраф

Сьогодні, 11:09

Кабмін пропонує посилити адміністративну відповідальність власників громадських установ і закладів, а також маршруток за недотримання маскового режиму відвідувачами та пасажирами. ….

Виправна колонія, що на Вінниччині потрапила під загрозу зариття
Новини

Виправна колонія, що на Вінниччині потрапила під загрозу зариття

Вчора, 17:17

Виправна колонія №123, що на Літинщині знаходиться під загрозою закриття. Про це пише vlasno.info Минулої п’ятниці, 26 червня, під час сесії ….

В прокуратурі Вінницької області новий очільник (ФОТО)
Новини

В прокуратурі Вінницької області новий очільник (ФОТО)

Вчора, 13:55

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов офіційно представив нового прокурора Вінницької області – Олександра Бутовича. За його словами, рівень кримінальних правопорушень ….

Zabori
manipulator