500 зустрічей з вінничанами провів Сергій Кудлаєнко. Обирай тих, кого знаєш!

19.07.2019
500 зустрічей з вінничанами провів Сергій Кудлаєнко. Обирай тих, кого знаєш!

Зустрічі з вінничанами для  кандидата в народні депутати по 11 округу Сергія Кудлаєнка – звична справа. Опиратись на думку виборців, радитись з людьми та звітувати перед ними – основні приципи  його роботи.

Як повідомляє штаб кандидата,  протягом  виборчих перегонів  Кудлаєнко провів 35 зустрічей з мешканцями  11 округу, по якому балотується до парламенту. За його  участі чи підтримки  відбулось 9 багатолюдних заходів у Вінниці та Вінницькому районі. В цілому,  він зустрівся із  3000  виборців протягом виборчої кампанії, а за час своєї депутатської діяльності  Кудлаєнко провів понад  500  таких зустрічей.  Серед них, трудові колективи підприємств та установ, жителі  сусідніх з обласним центром громад,  мешканці мікрорайонів міста.  Як виявилось, знайомити всіх  вінничан із Сергієм Кудлаєнком не потрібно, багато з них знають про діяльність  кандидата  та діляться враженнями від останніх зустрічей.

 

Кравцова Тетяна Аркадіївна, вінничанка

– Він дуже порядна та розумна людина. Я та мої друзі нічого поганого не можуть сказати про Сергія Володимировича. А моє оточення – це і заслужені журналісти, викладачі, лікарі, тобто вінницька інтелігенція, яка вміє аналізувати та безпосередньо бачить реальні справи цієї людини. Особисто я в захваті від спілкування з ним. Він допоміг вісьмом квартирам встановити  автономне опалення  у квартирах нашого будинку. Це лише невелика частина того, що він робить для нашого округу. Прошу своїх знайомих священників молитись за його здоров’я. І дуже радітиму його перемозі, адже це буде наша спільна перемога та величезна підтримка.

Чала Людмила Олександрівна, вінничанка

–  Такі зустрічі з мешканцями дуже потрібні. Жителі отримали від Сергія Володимировича відповіді на ті запитанння ,які турбували їх і відповіді, які вони не отримували  з екранів телевізорів. Хоча людей було небагато, бо трохи вже втомились від виборчого процесу, але ті, хто був присутній, були задоволені відвертістю розмови. Він орієнтується та обізнаний у проблемах, які турбують вінничан. Пообіцяв допомогти з ремонтом дороги і люди йому вірять, бо у його словах відчувалась щирість та небайдужість до проблем наших людей.

Разом з тим, вінничани висловлюють і  незадоволення з приводу  негараздів у повсякденнному житті. Як повідомили організатори і учасники зустрічей, люди жалілись на  проблеми з  упорядкуванням прибудинкових територій, незаконне будівництво, встановлення дитячих майданчиків, індивідуального опалення, утеплення будівель, роботу закладів торгівлі на перших поверхах житлових будинків, якість води, опалення  і  тарифи, запровадження пені  на комунальні послуги,  роботу  енергопостачальної компанії  ЕНЕРА, були питання і по взаємовідносинах із ЖЕО.

Сергій Кудлаєнко звернув увагу, що більша частина запитань стосується повноважень органів місцевої влади.

Кандидат підкреслив, що підтримує зворотній зв’язок  через свої приймальні і переконаний, що тільки  у відвертій розмові з людьми, можна реально оцінювати стан справ та вчасно реагувати на всіх рівнях.

 

Діяльність  Сергія Кудлаєнка в цифрах:

-подав 75 депутатських запитів стосовно порушення прав громадян;

-провів  482 зустрічі з виборцями та 105 особистих прийомів громадян;

-8252 громадян звернулись до приймалень Сергія Кудлаєнка, опрацьовано  3624 письмових звернень;

-підтримав  165 соціальних проектів розвитку;

-47 громадських  організацій Вінниччини є підписантами Меморандуму про співпрацю із Сергієм Кудлаєнком.

Він виступає за повне зняття недоторканності із народних депутатів.

Програма кандидата  у народні депутати по 11 округу Сергія Кудлаєнка  побудована на пріоритетах соціальної справедливості  для всіх верств населення, розвитку економіки та підтримці  захисників України.

 

uZakon
Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

14 грудня «Вінницькa новорічнa поштa» розпочинає свою роботу
Афіша

14 грудня «Вінницькa новорічнa поштa» розпочинає свою роботу

Сьогодні, 16:22

Уже завтра, 14 грудня, о 17:00 у Вінниці зaпрaцює «Вінницькa новорічнa поштa», яка перебуватиме нa Європейській площі. Вона працюватиме  щодня ….

Після пересадки кісткового мозку у пацієнта виявили у своїй ДНК сперму донора
Світ

Після пересадки кісткового мозку у пацієнта виявили у своїй ДНК сперму донора

Сьогодні, 15:19

Через три місяці після пересадки кісткового мозку Кріс Лонг з Ріно, штат Нью-Йорк, дізнався, що ДНК в його крові, мазки, зібрані з його губ, ….

Бюджет Вінницької ОТГ збільшили на 24%
Важливе

Бюджет Вінницької ОТГ збільшили на 24%

Сьогодні, 15:03

12 грудня на виконкомі Вінницької міськради презентували проект бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Кількість витрат на ….

Віряни ПЦУ нагородили Юрія Педоса ганебним орденом
Люди

Віряни ПЦУ нагородили Юрія Педоса ганебним орденом

Сьогодні, 14:30

Вчора, 12 грудня у Вінниці активісти ПЦУ провели церемонію нагородження «Орденом ганьби» начальника поліції Вінницької області Юрія Педоса. Віряни зазначають, що ….

Visage
Zabori
manipulator