Молода калинівчанка врятувала 6-річного хлопчика

09.09.2019
Молода калинівчанка врятувала 6-річного хлопчика

25 червня 2019 року мешканка села Великий Чернятин, що в Калинівському районі Вінницької області, врятувала 6-ти річного хлопчика. Дитина вже пішла на дно водойми і мала мізерні шанси на порятунок.

Світлана Юркевич розповіла, що навіть не знала, де саме потрібно пірнати, щоб витягнути дитину з води. Хлопці, які покликали на допомогу старших, сказали лише: “Он там!

“Я двічі пірнала під воду, але хлопчика не знаходила, потім  пірнула ще раз і зачепила його ногою”, – розповідає рятувальниця.

Далі жінка хотіла витягнути дитину на берег, але сходи були слизкі, тож почала надавати домедичну допомогу ще у воді, діяла інтуітивно – перекинула злопця через коліно і почала видавлювати з нього воду, якої він  наковтався.

За порятунок потопельника Світлана Юркевич стала ларуатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року”.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Вінниціькій області.

“Лауреати Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року”, це — люди, — чоловіки, жінки, підлітки, або ж зовсім маленькі діти, які завжди сором’язливо кажуть, що героями себе не вважають. Але ця скромність — не єдине, що їх об’єднує.

Готовність без вагань ризикнути своїм життям задля допомоги іншому. Ось риса, що об’єднує справжніх Героїв. Чи знають вони наперед, що врятувати життя незнайомця чи близької людини вдасться? Або ж вони й самі подумки вже прощаються зі Світом та рідними, вступаючи у двобій зі смертельною небезпекою? Ми не знаємо, проте обов’язково запитаємо це у Світлани Юркевич з Вінниччини”, – йдеться в інформації.

Зазначимо, що церемонія нагородження “Герой-рятувальник року” відбудеться 17 вересня 2019 року.

EDOR
uZakon
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

На Вінниччині шукають кандидатів на звання Людина року
Новини

На Вінниччині шукають кандидатів на звання Людина року

Сьогодні, 13:03

На початку наступного року у Вінниці відбудеться традиційний конкурс «Людина року». Наразі вже розпочали прийом документів тих, хто бажає взяти ….

У Швейцарії влаштували поминки зникаючому льодовику
Світ

У Швейцарії влаштували поминки зникаючому льодовику

Сьогодні, 12:21

У швейцарських Альпах відбулася поминальна служба, покликана привернути увагу до зникнення льодовика Піцоль.

В Україні більше не буде коньяку та шампанського
Україна

В Україні більше не буде коньяку та шампанського

Сьогодні, 11:04

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про вдосконалення правової охорони географічних зазначень. Відповідне рішення підтримали 277 ….

У Вінниці пройшов кількатисячний марш вірян
Новини

У Вінниці пройшов кількатисячний марш вірян

Сьогодні, 10:19

У Вінниці 22 вересня відбулася хода християн західного обряду в рамках Всеукраїнського конгресу сімей. Очолив дійство Апостольський Нунцій в Україні ….

AD
Zabori
manipulator